Gebze Tablet Ekranı Değiştirme

Gebze Tablet Ekranı Değiştirme

Tabletlerin en hassas noktası ekranlardır. En ufak darbelerde bile çatlak ve kırıklar oluşabilmektedir. Tablet ekranı görüntüyü veren iç ekran ve dokunarak işlem yaptığımız en dıştaki dokunmatik ekran olmak üzere iki parçaya ayrılır. Ekran değişiminde iç ekran, dış ekrana göre daha maliyetlidir. Eğer görüntü gelmiyorsa veya çizgili, soluk ve renkli geliyorsa iç ekran arızalanmış demektir. Eğer görüntü geliyor ama dokunarak işlem yapamıyorsanız dış ekran arızalanmış demektir. 

En çok karşılaşılan sorunlardan biri dokunmatik ekran değişimidir. Ekran değişiminde birebir en uygun yedek parçayı bulmak önemlidir. Uyumlu olmayan ekranlar kullanıldığında ilerleyen zamanlarda yeniden aynı sorunlarla karşılaşmanızı olası kılmaktadır. 


Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Gebze Teknik Servis ile Gebze tablet ekranı değişimi yapabilirsiniz. Kullandığımız teknik servis cihazları ve kullandığımız orjinaline yakın yedek parçalar ile ekranı kırık tablet tamirini gün içerisinde teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hangi Markalara Hizmet Sağlıyoruz?

Piyasadaki tüm tablet ve telefonların ekran değişimini hızlı bir şekilde yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz markalar Apple, Samsung, Xioami, Oppo, Asus, Casper, LG gibi daha bir çok markaya hizmet veriyoruz.